Jakie pufy miuki mamy do wyboru?

Zainteresowała Cię oferta puf miuki? Nie wiesz jednak, jakimi się zainteresować? A może nie wiesz, jakie pufy masz do wyboru? Zajrzyj zatem do naszego tekstu, ponieważ omawiamy w nim kilka modeli z oferty.

Puf Jajo

Puf worek Jajo to dość uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w praktycznie każdych warunkach. Zajmuje niewiele miejsca, co jest szczególnie istotne, gdy nie dysponujemy zbyt dużą ilością wolnego miejsca. Jest też lekki i łatwy w transporcie, ale solidny, co oznacza, że sięgając po takie pufy miuki, możemy być pewni, że będą dobrze służyć i to przez długi czas. Puf Jajo będzie idealnym wyborem do domu, mieszkania, czy nawet na taras lub do ogrodu. Co więcej, możemy śmiało wykorzystać te poduchy do siedzenia w aranżacji balkonu, swojego punktu usługowego, jak i w przestrzeni biurowej.

Puf Lula

W ofercie pojawia się także puf Lula, czyli prostokątna pufa jednoosobowa o jakże szerokim zastosowaniu. Zależnie od tego, jak ją ustawimy, pufa może pełnić funkcję niskiego, głębokiego fotela, przytulnej sofy, czy wygodnego materaca lub komfortowej leżanki. Puf Lula, podobnie zresztą, jak puf Jajo, jest lekka i łatwa w przenoszeniu. Do tego została wykonana z solidnych i trwałych surowców, więc nie dość, że zapewni komfort w czasie jej użytkowania, to jeszcze będzie dobrze służyć i to przez długi czas.

Puff Office

Puf Office to największy model z kolekcji, który w zależności od ustawienia może pełnić funkcję wysokiego, głębokiego siedziska lub poduchy na czas relaksu. Ten rodzaj puf zapewnia wysoki komfort, więc stał się nierozłącznym elementem aranżacji wielu biur. Jednak biurowy miuki polecany jest również do firmowych holi, recepcji, czy pomieszczeń socialnych. Poza tym to dobry wybór też do domu, zwłaszcza do sali gier i zabaw, ponieważ doskonale dopasowuje się do ciała, więc zapewni wygodę w czasie gry.

Puf Cubo

Warty wspomnienia jest również puf Cubo, czyli designerski fotel do siedzenia o kwadratowym kształcie. Niewątpliwą zaletą tego modelu jest to, że zajmuje mniej miejsca, niż tradycyjne fotele, a jest równie wygodny, o ile nie bardziej. Wykonany został też z trwałych surowców, więc świetnie będzie radził sobie ze wpływem czynników zewnętrznych. Ma też uniwersalne zastosowanie, a to oznacza, że idealne sprawdzi się do krótkiego odpoczynku w ciągu dnia, czy nawet do przysiadania na rozmowy lub do gier planszowych. Warto pomyśleć o jego ustawieniu w pokoju dziennym, czy pokoju dziecka. Jednak puf Cubo może okazać się także dobrym wyborem do biura, na taras, czy nawet na balkon.

Rekomendowane artykuły