Niedrogie narzędzie marketingowe: kalendarz planszowy

Można by pomyśleć, że kalendarze ścienne należą do (szybko znikającej) przeszłości analogowej, ale nie odrzucaj ich zbyt szybko! Taki kalendarz planszowy to doskonały generator przychodów w czasie świątecznego sezonu, ale także okazuje się niedrogim narzędziem marketingowym, które może zachwycić klientów i utrzymać Cię w pamięci przez następne 12 lat miesięcy.

Kalendarze planszowe – co w nich najlepsze?

Kalendarze naścienne dają Ci czasową wymówkę, aby dotrzeć do obecnych i potencjalnych klientów bez zbytniej nachalności. Możesz je łatwo sprzedać bezpośrednio ze swojej strony bądź rozdawać za darmo jako wyjątkowy gadżet. Każdego roku najlepiej obeznane w marketingu firmy produkują specjalne kalendarze ścienne z wykorzystaniem swoich zdjęć i danych. Koncentrując się na niszy lub starannie wybranym temacie, mogą łatwiej oferować je odpowiednim odbiorcom. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

 

O czym pamiętać stawiając na kalendarz planszowy?

Dobrym momentem na rozpoczęcie przyjmowania koncepcji kalendarza jest początek listopada. Wtedy ludzie zaczynają planować nowy rok i nagle zdają sobie sprawę, że potrzebują nowego kalendarza. Nie czekaj do ostatniej chwili lub do nowego roku. Czas jest najważniejszy. Kalendarze są zdecydowanie warte zachodu, ale ich przygotowanie wymaga czasu, więc zacznijcie wcześnie, aby były gotowe na czas. Planowanie ma kluczowe znaczenie. Możesz rozważyć użycie tego samego projektu przez kilka lat, ale czy to nie będzie nudne? Najważniejsze, by kalendarz był piękny i elegancki – tego oczekują Klienci praktycznie w każdej branży, niszy, społeczności.

Sprawdź ofertę na : https://dobrekalendarze.pl

Rekomendowane artykuły