Top 3 najlepszych atrakcji urodzinowych w Warszawie

Warszawa to miasto o wielu możliwościach, więc każdy z nas ma szansę na organizację takiej imprezy urodzinowej, jaka nam się marzy. Tylko jakie atrakcje zasługują na naszą uwagę? Jakie są najlepsze? Poniżej przedstawiamy nasz top 3, więc koniecznie się z nią zapoznaj!

Park rozrywki

Jedną z lepszych propozycji zawsze będzie park rozrywki, zwłaszcza jeśli wybór padnie na ten najlepszy, ponieważ to miejsce, które pozwala na organizację urodzin dla solenizantów w różnym wieku. Nie brakuje tutaj atrakcji dla dzieci powyżej 10 roku życia, jak również dla nastolatków, czy osób dorosłych. Co ważne, park rozrywki jest w stanie tak dostosować ofertę, by każdy mógł być zadowolony.

W przypadku dzieci w parku rozrywki będzie czekał animator, który wytłumaczy im zasady gry i wesprze, gdy będą potrzebowały pomocy w wykonywaniu konkretnego wyzwania. Istnieje też możliwość wynajęcia dodatkowego animatora na wyłączność, więc widać, że to atrakcje urodzinowe w warszawie, które mogą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym rodzicom.

Zarówno grupa dorosłych uczestników zabawy, jak i dzieci jest dzielona na zespoły od dwóch do sześciu osób i czeka na nich wiele ciekawych wyzwań do pokonania w trzech różnych poziomach trudności. Poza tym można też zamówić przekąski lub pizzę dla najmłodszych, z kolej do dyspozycji dorosłych pozostaje bistro z przekąskami, napojami oraz piwem kraftowym.

Rejs statkiem

Innym, ale również ciekawym wyborem może okazać się rejs statkiem po Wiśle, zwłaszcza że można go wynająć na wyłączność. Na samych bulwarach wiślanych czeka kilka statków, które można wynająć, więc wystarczy sprawdzić ich ofertę, a na pewno każdy z nas znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Rejs statkiem to idealna propozycja dla solenizantów w różnym wieku, zaczynając od najmłodszych, po nastolatki, a na dorosłych i seniorach kończąc. Oczywiście rejsy statkiem będą mieć pewne ograniczenia, zwłaszcza pogodowe. Dlatego biorąc pod uwagę nasz klimat, będzie to dobra atrakcja wyłącznie na sezon letni i to w pogodne dni, ponieważ tylko wtedy da się przebywać na pokładzie statku.

Imprezowy autobus

Na tym jednak nie koniec naszych możliwości, ponieważ do dyspozycji pozostaje także imprezowy autobus. To bardzo ciekawa atrakcja, zwłaszcza dla tych, którzy kochają bardziej objazdowe atrakcje. W tym przypadku imprezowy autobus przewiezie wszystkich uczestników imprezy po najciekawszych ulicach Warszawy, więc to dobra okazja do tego, by zobaczyć ją z nieco innej perspektywy.

Rekomendowane artykuły