Biura na godziny – inwestycja w swój wizerunek!

Prowadzenie działalności gospodarczej z poziomu własnego miejsca zamieszkania stało się już standardem. Wiele firm działa w ten sposób i nie ma w tym niczego dziwnego. Jeśli nasi pracownicy mogą wykonywać swoją pracę zdalnie, my możemy pozwolić sobie na to, aby prowadzić naszą firmę, we własnym domu lub mieszkaniu. Czasem zdarza się jednak, że potrzebujemy biura, które pozwoli przyjąć nam naszych kontrahentów. Odpowiedzią na nasze potrzeby są biura na godziny.

Czym są dokładnie biura na godziny?

Jak sama nazwa wskazuje, biura na godziny to rozwiązania w formie lokalów, które udostępniane są nam na godziny. Jak wiadomo, jest to przystępna forma, ponieważ to my ustalamy, na ile i w jakim czasie potrzebujemy lokalu, do naszego biznesu. Ustalamy z biurem na godziny wszystkie szczegóły, natomiast na usługę możemy wziąć fakturę VAT, ponieważ jest to usługa bezpośrednio związana z prowadzeniem naszego biznesu. Dzięki temu, uzyskujemy koszty naszej działalności, które mogą okazać się dla nas być kluczowe.  Najważniejsze jest jednak to, że otrzymujemy przestrzeń do własnej dyspozycji, która bardzo  często jest dostępna w nowoczesnych lokalizacjach, z łatwym dostępem w centrum miast, a także z własnymi parkingami. Dzięki temu, łatwo możemy przyjąć naszych potencjalnych klientów, jak i kontrahentów, którzy mogą chcieć z nami współpracować w najbliższym czasie. Przyjęcie ich w biurze z pewnością poprawi nasz wizerunek i pokaże nasz profesjonalizm.

Czy biura na godziny są drogie?

Warto ten temat poruszyć, ponieważ wielu wydaje się, że biura na godziny to kwestia bardzo trudna do realizacji, pod kątem finansowym. Nie jest to jednak prawdą, ponieważ nawet w takich miastach jak Warszawa, biura na godziny dostępne są nawet od 40zł netto za godzinę – pamiętajmy jednak, że docelowa cena będzie zależna od naszych wymagań.  Jeśli poszukujemy prostego biura, które pomieści zaledwie kilka osób i będzie wyposażone wyłącznie w biurko i siedzenia skierowane dla naszych klientów/kontrahentów, wtedy możemy liczyć na takie ceny. Wiele zależy także od lokalizacji biura na godziny, oraz od tego, jak samo biuro jest wyposażone. Im większe i lepiej zlokalizowane/doposażone biuro na godziny, tym większa będzie jego cena. Pamiętajmy jednak, że w biurach na godziny chodzi o uzyskanie najlepszego efektu końcowego. Dlatego też, wiele interesów które dopinamy w takich biurach, wynagradza nam cenę wynajmu, która i tak jest bardzo atrakcyjna, w dzisiejszych czasach!

Rekomendowane artykuły