Reklama zewnętrzna na każdą kieszeń

Agresywna kampania reklamowa na zewnętrznych nośnikach reklamowych (słupy z ogłoszeniami, plakaty, bilboardy, banery, naklejki itp.) bywa bardzo kosztowna, a w dodatku musi być zakrojona na dość szeroką skalę, aby dotarła do wybranej grupy klientów. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia dość skutecznej i konkretnie nakierowanej kampanii wizerunkowej przez przedsiębiorcę z pomocą tańszych metod i produktów jak chociażby gadżety reklamowe.

Gadżety do marketingu bezpośredniego

Ich rozdawanie na ulicy czy w dużych handlowych obiektach, każdemu przechodzącemu blisko człowiekowi, nie pozwala wprawdzie na wyselekcjonowanie grupy odbiorców, ale pozwala na bardzo silne i szybkie rozpowszechnienie wizerunku firmy czy jej logo i zakresu usług oraz produktów w świadomości sporej części lokalnej ludności. Aby jednak odnieść sukces w takim zewnętrznym marketingu bezpośrednim, zainwestować trzeba w jakość, aby proponowane przechodniom gadżety reklamowe np. dobredrukowanie.pl już na pierwszy rzut oka prezentowały ciekawe wykonawstwo i odpowiedni standard produkcji.

Możliwość negocjowania cen

Bardzo ważnym aspektem prowadzenia każdej kampanii reklamowej, jest budżet, który zawsze jest ograniczony. Przy planowaniu wydatków na gadżety reklamowe trzeba więc koniecznie uwzględnić okres trwania kampanii i jej zakres oraz liczbę gadżetów planowanych do wydania w ciągu jednego dnia. Przy większych ilościach i zamówieniu hurtowym, klient zawsze ma możliwość negocjowania korzystniejszych warunków handlowych. Największe w regionie drukarnie specjalistyczne są zawsze skłonne do przygotowania indywidualnego i spersonalizowanego cennika usług dla klienta firmowego.

Rekomendowane artykuły